باشگاه خبرنگاران و روزنامه‌نگاران دانشجویی ایران

پیشگفتار

باشگاه خبرنگاران و روزنامه نگاران دانشجویی ایران، نهادی است عمومی و غیردولتی وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی که در چارچوب اختیارات قانونی به تصویب هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی رسیده است.

این باشگاه از سال ۱۳۸۳ آغاز به کار کرده و بیشتر فعالیت آن در خبرگزاری ایسکانیوز که تنها پل ارتباطی این مجموعه با مخاطبان است، خلاصه شده است . به دنبال تغييرات مدیریتی در دانشگاه آزاد اسلامی ، فعالسازی باشگاه خبرنگاران دانشجویی با هدف توسعه دامنه فعالیتهای رسانه میان دانشجویان و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی در دستور کار قرار گرفت تا این مجموعه به شبکه و کانال تعاملی و ارتباطی دانشجویی خصوصا دانشجویان و استادان دانشگاه آزاد بدل شود و در فضای دانشگاهی کشور و سایر عرصه های فرهنگی – سیاسی – اقتصادی و اجتماعی پاسخگوی مطالبات خبری اقشار مختلف به ویژه دانشگاهیان کشور باشد.

باشگاه خبرنگاران و روزنامه نگاران دانشجویی ایران ، رسانه ای دانشجویی ، آرمانخواه ، جستجوگر ، حقیقت جو و جسور در انتشار و پیگیری اخبار براساس منافع ملی و در چارچوب اهداف و سیاست های نظام جمهوری اسلامی است و خود را رسانه ای تعاملی با رویکردی مخاطب محور می داند.

آموزش

تمامی دانشجویان و دانشگاهیان سراسر کشور می توانند با عضویت در باشگاه خبرنگاران و روزنامه‌نگاران دانشجویی ایران از آموزشی کوتاه مدت و میان مدت به همراه تخفیفات ویژه استفاده کنند.

آموزش ها در چهار دوره مجزا و در سطوح مختلف (خبرنگاری مقدماتی، آنلاین، حرفه‌ای، دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی، تدوینگری تلویزیونی، مستندسازی تصویری، گرافیک خبری ، موشن گرافیک و…) بهره مند شوند.

مزایا

ارتباط با ما

تهران، خیابان حافظ، رو به روی تالار قدیم بورس اوراق بهادار تهران، ساختمان فرهیختگان، خبرگزاری ایسکانیوز

کدپستی: ۱۱۳۵۶۳۳۸۱۶

معاونت آموزش: ۰۲۱۶۶۳۴۸۰۲۷

روابط عمومی: ۰۲۱۶۶۳۴۸۰۵۶